ترک اعتیاد

محتوای جدول

خانه سپید کمپ نیست مرکز بستری ترک اعتیاد میباشد

بهتر است یک تعریف کلی از کلمه بهت بر انگیز اعتیاد داشته باشیم تا بیشتر بتوانیم روال درمان فرد معتاد با این روش پیش ببریم.

کلینیک ترک اعتیاد

مجموعه ترک اعتیاد خانه سپید

واژه اعتیاد عبارتست از تاثیری که یک انسان از مصرف مواد مخدر مانند تریاک، حشیش ،یا قرص های روان گردانی مانند متادون می پذیرد و باعث بروز بعضی از حالاتی می شود که در حالت عادی این حرکات به هیچ وجه از انسان سالم بروز نخواد کرد، و این حالات عجیب و غریب شروع تخریب شخصیت ، فکر ، خانواده ، آینده و جوامع بشری خواهد شد.

امروزه وابستی به مواد مخدر به سنین نوجوانان و جوانان کشیده شده است که نیازمند آموزش و فرهنگ سازی از درون خانواده می باشد.

قبل از اینکه شما با مراحل ترک اعتیاد آشنا شوید باید تعریف کلی از واژه اعتیاد داشته باشید. بنابراین اعتیاد یک حالت روحی، روانی و برخی اوقات جسمانی در اثر مصرف دارو روی انسان یا هر موجود زنده دیگر تاثیری می گذارد که بدون اراده مصرف کننده عکس العمل ها و رفتارهای خاصی از خود بروز می دهد و این کشش رفتاری همیشگی و در عین حال افراط آمیز می باشد.

ادامه و پافشاری بر مصرف مواد مخدر منجر به تخریب هر چه بیشتر فرد بیمار شده و ممکن است به مرحله اوردوز برسد چون فرد معتاد در هر مرحله نیازمند مصرف مواد بیشتری می باشد تا حالات اولین مصرف را تجربه نماید.

خلاصه خدمات ترک اعتیاد خانه سپید رو ببینید:

مهمترین علائم شخصی که معتاد می باشد

اگر بخواهیم به علائم مشهود اعتیاد به مواد مخدر چه سنتی وچه صنعتی بپردازیم میتوان به موارد مهم زیر سپاشاره کرد :

 • مصرف مواد در دوره زمانی مشخص و به صورت تکرار شونده
 • احساس خماری
 • عدم کنترل بر روی اراده و سیستم فکری در فعالیت های شغلی
 • احساس کرختی و سنگی بدن و خواب الود بودن
 • مصرف دوز بالاتر برای رسیدن به حس اولین دوره مصرف
 • پرداخت هزینه دارو با این علم که توانایی پرداخت هزینه را ندارد
 • دست زدن به کارهای خطرناک و خلاف که در حالت عادی بعید است کسی انجام دهد.
 • مصرف مواد به صورت اجباری و توجیح سیستم عاقله بدن
 • عدم مسئولیت پذیری در کارها

راههای تشخیص فرد معتاد به مواد مخدر صنعتی و سنتی

هر مواد مخدری یک علامت بر روی تن و روح فرد معتیاد می گذارد در ادامه نشانه هر کدام از مواد مخدر را برسی میکنیم :

 • علائم اعتیاد به شیشه : 1-افزایش ضربان قلب 2-احساس انرژی زیاد 3-لرزش دست ها 4- گشاد شدن مردمک چشم و خراب شدن دندان ها
 • علائم اعتیاد به تریاک :1- تغییر رنگ پوست بدن 2 -کاهش تمرکز بر روی کارها 3- خرابی دندان ها 4کاهش وزن
 • علائم اعتیاد به هروئین : 1- افزایش میزان خواب 2-لکنت زبان و کوچک شدن مردمک چشم
 • علائم اعتیاد به قرص متادون : 1-بی خوابی 2- درد در بدن 3-سرگیجه 4- ضعف در بدن 5-اختلال در دید
 • علائم اعتیاد به الکل : 1-علاقه بیش از حد به الکل و کاهش روابط اجتماعی 2- کاهش روابط احساسی و جنسی 3-افزایش خواب الودگی 4-افزایش میزان مصرف 5-استرس و اضطراب 6-افسردگی

مراحل رفتار و روان درمانی ترک اعتیاد

یکی از مراحل اصلی ترک اعتیاد قطعی مواد مخدر درمان روان و رفتار توسط روانشناسان متخصص می باشد چراکه بدون توجه به روان و روحیه شخص بیمار امکان بازگشت به دروان قبل از بهبودی بسیار زیاد است، به صورت خلاصه روانشاسان موارد زیر را به بیمار برای تغییر رفتار بعد از درمان آموزش می دهند :

 • روانشناسان آموزش کنار امدن به تمایلات  را به شخص بیمار می دهند
 • آموزش مبارزه با راه های مصرفی دارو و مواد تحریک پذیر را می دهند
 • آموزش مسائل مربوط به  ورزش گروهی ، ارتباطات خانوادگی و  بازگشت به جامعه و روابط عاطفی بین اعضای خانواده داده میشود.

آیا در کمتر از 45 روز میشود از دام اعتیاد رهایی یافت ؟

پس تعریف اعتیاد نوبت به مقوله ترک اعتیاد میرسیم عبارتی که میتواند یک زندگی را فرش به عرش رساند،این کلمه در صورت عملی شدن در شخص میتواند یک زندگی و یک نسل سالم را بوجود بیاورد و جامعه سالم و پویا را تضمین نماید.درمان تخصصی اعتیاد به معنی خیلی ساده یعنی دستیبابی به فرمولی که بدن فرد معتاد توسط متخصصی سم زدایی شده و از مواد افیونی در طول یک دوره 45 روزه پاک شود و به روال طبیعی بازگردد، سپس توسط روانشناس متخصص روح شخص معتاد هم بازیابی شود به تنظیمات قبل از اعتیاد، یعنی شرایطی را پیدا کند که به مواد مخدر حتی فکر هم نکند، سپس در یک مدت زمان مشخص این برنامه رو تکرار کند تا به صورت کامل از این دام شوم اعتیاد رهایی یابد.

تعریف کامل و جامع از مواد مخدر ؟

مواد مخدر در اصل موادی که پس مصرف شخص باعث تغییراتی در مغز و روحیه طرف شده و باعث عکس العمل غیر عادی و رفتاری خارج از اراده فرد خواهد شد ، این مواد هر کدام به نوبه خود تاثیرات مختلف و مخربی بر روی بدن معتاد خواهد گذاشت که جبرات این تخریب  بشدت سخت و تا زمان بسیار زیادی گریبان فرد بیمار را خواهد گرفت.

ترک مواد مخدر

ترک مواد مخدر

در عصر حاضر بیشترین مواد مخدر مصرفی از نوع قرص های روان گردان بوده که بیشترین تخریب را بر روی مغز بیمار خواهد گذاشت و این تخریب گریبان شخص بیمار ، خانواده و جامعه را هم خواهد گرفت.

نشانه کاملا مشهود از فرد معتاد

شخصی که گرفتار مصرف مواد مخدر شده و آینده تیره و تاری در جلوی خود می بیند و حالا قصد ترک مواد مخدر خود را دارد و امیدوار به درمان اعتیاد خود است به قطع مواد مخدر و مصرف نکرد مواد افیونی علائم بسیار ناخوشایندی را تجربه خواهد نمود که به اختصار در زیر بیان خواهیم کرد:

 1. کم و زیاد شدن فشار خون
 2. شنیدین صدا ها با تن بسیار بلند
 3. درد مفاصل و عضلات
 4. شنیدن صداها با تن بالا
 5. تب و لرز
 6. خمیازه زیاد
 7. کم شدن واکنش ها زمان تحریکات دردناک
 8. سفت شدن عضلات
 9. اختلال در فشار خون
 10. افزایش سایز مردمک
 11. تغییر در رفتار و گفتار
 12. درد در استخوان ها
کلینیک های درمان اعتیاد با برسی دقیق نوع مواد مخدر مصرف شود ، و مدت زمان صرف ، و وضعیت جسمانی فرد معتاد بهترین نسخه را زیر نظر پزشک متخصص برای شخص معتاد تنظیم نموده و بر اساس همان نسخه طول دوره سم زدایی بدن تا ترک قطعی اعتیاد را طی خواهد نمود.

مراحل اصولی ترک اعتیاد چه صورت است ؟

مراحل اصولی ترک مواد مخدر به صورت کامل و اصولی برای شما در زیر بیان خواهد شد تا روال استاندارد ترک را در جریان باشید.

ترک اعتیاد

تمامی فرایند های درمان اعتیاد زیر نظر کادر متخصص بوده و با آزمایش های دوره ای میزان موفقیت در ترک بیمار تست خواهد شد تا به صورت قطعی از این دام شوم رهایی یابد.در این روال ترک از پزشک متخصص گرفته تا روانشناس بر بالین فرد معتاد خواهد بود تا سبک زندگی شما کامل دگرگون شود و زندگی جدید را پایه ریزی نماییید.

مراحل درمان اعتیاد بدین شرح می باشد :

 1. اولین مرحله سم زدایی بدن می باشد
 2. دومین مرحله توانبخشی بدن از مواد اعتیاد آور بوده تا کامل بدن ریکاوری شود.
 3. مرحله اخر روان درمانی بود تا اثرات مخرب مواد مخدر پاک گردد

بهترین نسخه جهت رهایی از دام اعتیاد

شخصی که به صورت کاملا آگاهانه و به قصد  لذت و یا رهایی از مشکلات زندگی گرفتار این مواد خانمان سوز شده و قصد درمان اعتیاد خود را دارد می بایست به کمپ های درمان اعتیاد در شهر خود مراجعه نموده و کلینیک بر اساس وضعیت بیمار بهترین نسخه جهت سم زدایی و ریکاوری فرد معتاد خواهد پیجید ، درمان اعتیاد نیازمند تخصص و تجربه است که مرکز بستری خانه سپید به صورت تخصصی این امر را سالیان سال است که انجام میدهد.

روش های ترک اعتیاد تریاک،متادون شیشه ، هروئین

ترک اعتیاد به مواد مخدر یک فرآیند چالش‌برانگیز است و برای موفقیت در این فرآیند، نیاز به تلاش، اراده قوی، حمایت خانواده و افراد نزدیک، و در برخی موارد، راهنمایی حرفه‌ای دارید. در ادامه، روش‌های ترک اعتیاد به مواد مختلف مانند تریاک، متادون، شیشه و هروئین را مرور می‌کنیم:

1.ترک اعتیاد به تریاک:

   برای ترک اعتیاد به تریاک، مراجعه به متخصصین بهداشت روانی و مشاوره از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین، ممکن است درمان‌های دارویی و محافظتی نیز مورد نیاز باشد. درمان‌های تحت نظر پزشک ممکن است شامل جرعه‌تنزیل تدریجی و داروهای کمکی باشد.

2.ترک اعتیاد به متادون:

   ترک اعتیاد به متادون نیز به ترکیبی از روش‌های مشاوره، حمایت اجتماعی و درمان‌های دارویی نیاز دارد. متادون به‌عنوان یک داروی جایگزین می‌تواند در تسهیل فرآیند ترک به کار برود. کاهش تدریجی دز داروی متادون توسط پزشک، اجازه می‌دهد که بدن به آرامی از اثرات آن خارج شود.

3.ترک اعتیاد به شیشه:

   ترک اعتیاد به شیشه نیز نیازمند مشاوره حرفه‌ای، حمایت اجتماعی و در برخی موارد، درمان دارویی است. تشکیل گروه‌های حمایتی و مشاوره گروهی می‌تواند به تحقق اهداف ترک اعتیاد به شیشه کمک کند.

4.ترک اعتیاد به هروئین:

   ترک اعتیاد به هروئین یکی از چالش‌برانگیزترین فرآیندهاست. درمان‌های دارویی مانند متادون یا بوپرنورفین می‌توانند به کنترل علائم ستونه‌بازی کمک کنند. همچنین، مشاوره روانشناختی و روان‌درمانی می‌توانند به مشکلات روانی ناشی از اعتیاد پرداخته و به ترک مواد کمک کنند.

در تمامی موارد فوق، همکاری با پزشکان متخصص در حوزه اعتیاد و مشاوران حرفه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین، حمایت خانواده و افراد نزدیک در این مسیر بسیار مهم است.

نکات کلیدی و مهم بعد از درمان اعتیاد

بعد از تلاش برای رهایی از دست اژدهای اعتیاد و بازگشت به زندگی می بایست برنامه کاملی برای حفظ دوره پاک بودن از اعتیاد را داشت تا بار دیگر به دام این بلای ویرانگر نیفتیم. در ادامه مرحله حفظ دوره پاک بودن از اعتیاد را شرح می دهیم :

 1. ارتباط با متخصصین کلینک ترک و مشاوره با روانشاسان مرکز
 2. داشتن روحیه صبر و اعتماد به نفس بالا و مثبت اندیشی
 3. داشتن برنامه ورزشی
 4. داشتن مطالعه کتب علمی و افزایش سطح علمی
 5. داشتن برنامه دینی و مذهبی و هدفمند نمودن زندگی
 6. توکل به خدا و داشتن روحیه کار و تلاش

برترین ویژگی های مثبت کمپ ترک اعتیاد در کرج و تهران

کمپ هایی که دارای نیروی کارآمد و متخصص هستند مانند یک روانشناس با بیمار معتاد خود رفتار میکنند و معتاد ارامش خاصی در زمان دوره سم زدایی و ترک دارد ، بنا براین کلینیک های تخصصی ترک اعتیاد  این موارد را جزو لاینفک اصول حرفه ای خود میدانند.

کمپ های حرفه ای دارای امکانات رفاهی ، ورزشی و درمانی کاملی هستند و بهترین محیط را برای افراد معتاد مهیا میکنند.

در ادامه به برخی از این امکانات می پردازیم، امکاناتی که داشتن انها منجر به تصمیم فرد بیمار جهت مراجعه به آن کمپ منجر خواهد شد:

 • داشتن مجوز از وزارتخانه مررتبط
 • داشتن پزشک متخصص  در کلینیک
 • داشتن محیط بهداشتی و تمیز
 • دارا بودن تیم مجرب و آموزش دیده
 • بهره مندی از تیم تخصصی روان درمانی
 • دارا بودن محیط   رفاهی و ورزشی استاندارد

شایان ذکر است مرکز بستری ترک اعتیاد کرج خانه سپید به صورت تخصصی و زیر نظر پزشکان متخصص فعال بوده و سالبان دراز افتخار درمان معتادان محترم را دارد.

ترک اعتیاد در منزل چگونه است ؟

ترک اعتیاد یک فرایند چالش‌برانگیز است و ممکن است نیاز به پشتوانه و کمک‌های متعددی داشته باشد. اگر قصد دارید اعتیاد را در خانه ترک کنید، در نظر داشته باشید که بهتر است با متخصصان حوزه اعتیاد و مشاوران متخصص در این زمینه همکاری کنید. آنها می‌توانند راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند و برنامه درمانی مناسب برای شما تنظیم کنند. در زیر چند مرحله کلی برای ترک اعتیاد در خانه آورده شده است، اما بهتر است قبل از هر تصمیمی با یک مشاور متخصص مشورت کنید:

1. تصمیم‌گیری:

در ابتدا باید قطعیت داشته باشید که قصد دارید از اعتیاد خود دست بکشید و تمام تلاشتان را برای ترک آن بکنید.

2. پشتیبانی:

اعتماد به یک دوست یا خانواده‌ی نزدیک می‌تواند در این فرایند مفید باشد. آنها می‌توانند در شما انگیزه بیشتری ایجاد کنند و در مواقع نیاز به شما کمک کنند.

3. آموزش:

درک عمیقی از اعتیاد و راه‌های مدیریت آن بسیار حائز اهمیت است. مطالعه درباره اعتیاد، شرایطی که آن را تحریک می‌کند، و راه‌های مقابله و مدیریت اعتیاد می‌تواند به شما کمک کند.

4. برنامه‌ریزی:

برنامه‌ریزی برای روزمرگی سالم و فعالیت‌های مفید می‌تواند به شما کمک کند تا وقت و انرژی خود را به سمت فعالیت‌های سازنده هدایت کنید و از موقعیت‌های محرک اعتیادی دور

مسیر ترک اعتیاد به دلایل متعددی ممکن است سخت باشد. در ادامه، چندین عامل را که می‌تواند باعث سختی مسیر ترک اعتیاد شود، بررسی خواهیم کرد:

5. تغییرات فیزیولوژیکی:

اعتیاد به مواد مخدر و الکل می‌تواند تغییراتی در مغز و سیستم عصبی ایجاد کند. وقتی که فرد تلاش می‌کند از اعتیاد خود دست بکشد، ممکن است با عوارض جسمی و روانی همراه باشد. این عوارض شامل عدم تعادل احساسی، مشکلات خواب، تشنج، ترس و اضطراب و مشکلات جسمانی مانند سردرد، تهوع و درد عضلانی است. این تغییرات فیزیولوژیکی می‌توانند تلاش برای ترک اعتیاد را دشوارتر کنند.

6. عوامل روانی:

اعتیاد ممکن است با مشکلات روانی همراه باشد، مانند اضطراب، افسردگی، خشم و خشونت، کمبود اعتماد به نفس و اختلالات روانی دیگر. این مشکلات می‌توانند ترک اعتیاد را سخت کنند و فرد را به استفاده مجدد از مواد مخدر و الکل سوق دهند.

3. شرایط اجتماعی و محیطی:

محیط اطراف فرد و شرایط اجتماعی ممکن است تأثیر زیادی بر روند ترک اعتیاد داشته باشند. افرادی که در محیطی با افراد معتاد زندگی می‌کنند یا در شرایط استرس زیادی قرار دارند (مانند بیکاری، مشکلات مالی، مشکلات خانوادگی)، با مشکلات بیشتری در راه ترک اعتیاد مواجه می‌شوند.

روش های نوین ترک اعتیاد کدامند ؟

روش‌های نوین برای ترک اعتیاد در حوزه درمان اعتیاد وابسته به نوآوری‌های جدید و پژوهش‌های علمی براساس بهترین شواهد موجود برای بهبود نتایج درمان استوار هستند. در زیر، به برخی از روش‌های نوین برای ترک اعتیاد اشاره خواهم کرد:

1. درمان ترکیبی:

این روش شامل ترکیب چند روش و مداخلات درمانی است. معمولاً شامل مداخلات روان‌شناختی مانند مشاوره فردی و خانوادگی، درمان دارویی، مداخلات رفتاری-شناختی و پشتیبانی اجتماعی می‌شود. این روش برای مواجهه با عوامل متعددی که در اعتیاد نقش دارند، طراحی شده است و نتایج مطلوب‌تری در بهبود روند ترک اعتیاد به ارمغان می‌آورد.

2. درمان مبتنی بر شواهد:

در این روش، تصمیم‌گیری‌های درمانی بر اساس شواهد علمی قوی و داده‌های موجود در پژوهش‌های بالینی اتخاذ می‌شود. این شواهد ممکن است شامل آزمایش‌های کنترل شده تصادفی، مطالعات کوهورت و متا-تحلیل‌های سیستماتیک باشد. درمان مبتنی بر شواهد بر تأکید بهبود کیفیت درمان و ارتقای نتایج درمانی تمرکز دارد.

3. فناوری و نرم‌افزارهای درمانی:

استفاده از فناوری و نرم‌افزارهای درمانی در حوزه ترک اعتیاد به طور گسترده‌ای رواج یافته است. برنامه‌های موبایل، نرم‌افزارها، پلتفرم‌های آنلاین و سیستم‌های تلفن هوشمند به عنوان ابزارهایی برای پشتیبانی درمانی،

تشریح روال درمانی در مرکز بستری خانه سپید

ترک اعتیاد

ترک اعتیاد در خانه سپید

مسیر درمان در مجموعه خانه سپید به صورت جدول مشخص شده است از لحظه ورود به این مجموعه به صورت تیم درمانی مشاوره تخصصی داده میشوید و برنامه ترک شما ترسیم شده  و طبق برنامه سم زدایی و ریکاوری شما تا مرحله کامل ترک انجام خواهد شد.

ترک-الکل

آیا الکل یک دارو است؟

این ماده به عنوان یک داروی ضد فشار سیستم عصبی مرکزی (CNS) طبقه بندی می شود ، به این معنی که نوشیدن الکل باعث کاهش سرعت عملکرد مغز ، فعالیت عصبی و کاهش بیشتر عملکردهای مختلف حیاتی در بدن می شود.ادامه

ماری-جوانا

آیا ماری جوانا سلول های مغزی را از بین می برد؟

 استفاده از ماری جوانا می تواند به سلول های مغزی آسیب برساند و منجر به بروز همزمان تعدادی از علائم در بدن می شود. برخی از تأثیرات مصرف ماری جوانا بر روی مغز ممکن است  قابل بازگشت نباشد.ادامه..

ترک-تریاک

بهترین روش ترک تریاک 

در این مقاله باهم روش ترک تریاک چگونگی ترک اعتیاد به تریاک و عوارض ترک اعتیاد تریاک اثرات مصرف تریاک و راههای درمان اعتیاد تریاک را با هم بررسی می کنیم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید. ادامه…

چطور اعتیاد به هروئین را درمان کنیم ؟

هروئین نوعی ماده مخدر است که از یک گل، کوکنار تریاک تهیه می شود که معمولا در مکزیک، آسیا و آمریکای جنوبی رشد می کند. این ماده بسیار اعتیاد آور است و از سال 1924 در ایالات متحده غیرقانونی به حساب می آید.ادامه..

58 پاسخ
  • خانه سپید
   خانه سپید گفته:

   بله امکان پرداخت شرایطی مهیا است میتوانید با مشاوره با کارشناسان ما اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

   پاسخ
 1. قاسم
  قاسم گفته:

  ممنون از مجموعه پر توان خانه سپید که برادرانه مشکل اعتیاد من رو در محیطی امن و ارام حل کردن و من رو به جامعه برگردوندند. همیشه مدیون کلینیک درمان تخصصی اعتیاد شما هستم.

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   باعث افتخار و مباهات مجموعه خانه سپید است که توانستیم خدمات خوب و وظیفه انسانی خود را انجام دهیم.

   پاسخ
 2. رها شده از اعتیاد
  رها شده از اعتیاد گفته:

  مرکز بستری ترک خانه سپید یکی از بهترین مراکز ترک در کرج هست و کادر مجربی دارد و واقعا کارشون درست هست من یکبار جهت درمان مراجعه کردم واقعا راضی هستم از خدماتشون.

  پاسخ
 3. معتاد هروئین
  معتاد هروئین گفته:

  من 5ساله هروئین میکشم قصد ترک دارم بهم مشاوره میدید چیکار کنم خیلی خسته شدم از این وضعیت

  پاسخ
 4. من
  من گفته:

  امکان پرداخت قسطی درمان اعتیاد هست من وضعیت مالی خوب اصلا ندارم و امیدوارم کمکم کنید ترک کنم هزینشو قسطس میدم بخدا.

  پاسخ
 5. Morteza
  Morteza گفته:

  ترک کوکائن به چه صورت هست من 5ساله گرقتارشم و داغون کرده من رو و شرایط پرداخت رو هم بگین

  پاسخ
 6. Mohswn
  Mohswn گفته:

  ممنون از خانه سپید من تحربه بستری در ابن مرکز را دارم راضی هستم از خدمات خوبتون.

  پاسخ
 7. اکبری
  اکبری گفته:

  ترک تریاک در مرکز کلینیک ترک خانه سپید چند روز جهت سم زدایی فوری طول میکشد و ایا خدماتی برای درمان اعتیاد در منزل هم می دهید.؟

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   ترک تریاک با توجه به شرایط جسمی و روحی و مدت زمان اعتیاد شما تعیین میگردد و بعد از ترک برنامه جهت مراقیه در منزل داده میشود

   پاسخ
 8. محمد
  محمد گفته:

  سلام من یک ساله هروئین مصرف میکنم و دوز مصرفم تقریبا نیم گرم میخواستم ببینم با urod میتونم از این وضعیت خلاص بشم بی زحمت هزینشو میگید

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   محمد جان زحمتی نیست با بخش مشاوره خانه سپید تماس بگیرید کامل شما رو در مورد هزینه و بهترین روش ترک راهنمایی میکنند

   پاسخ
 9. وطنی
  وطنی گفته:

  ترک قرص خواب در خانه سپید انجام یشه اگر بله چقدر زمان میبره قرص خواب رو ترک کنیم خیلی اذیت میشم

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   به مدت زمان مصرف و دوز مصرف و وضعیت بالینی شما بستگی دارد که توسط پزشک متخصص ویزیت می شوید

   پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   مشاوره تخصصی و سپس با معاینه پزشک وضعیت بالینی و سپس سیستم سم زدایی برای شما اجرا خواهد شد و در ادامه کلاس های اموزشی و روانشاسی شامل حال شما خواهد شد

   پاسخ
 10. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام دوستان من در سال ۸۶ دچار بیماری اعتیاد شدم مصرف کرک از انجا که سن کمی داشتم پدرم من رو برد کمپ وترک کردم چندماه قعط مصرف داشتم بعد دوباره دچار شدم دنبال راهی برای ترک میگشتم ولی چیزی که بدرد من بخور ندیدم و رنج میکشیدم یک عده میگفتن کنگره ۶۰ یک عده دیگه میگفتن aaولی فقط وفقط یکی کمکم کرد اون هم خدا بود ازش بخواهید کمکتون میکنه بهش باورداشته باشید من ۵ ساله که هیچی مصرف نمیکنم حتی سیگار حتی پرخورینمیکنم بجاش و ورزش میکنم فقط ۵ سال پیش با چشم گریه ازش خواستم خودش جواب داد زندگیم تغییر کرد اینو گفتم تا بهش بگم ممنونم خدایا دوستت دارم کوچکتم من ازون منجلاب دراوردی همه میگفتن … اما تو گفتی…خرکیه من خودم کمکت میکنم بدونه جلسه وراهنما درت میارم حالا میگم نوکرتم

  پاسخ
 11. ابراهیم
  ابراهیم گفته:

  باسلام وخسته نباشید اینکه نوشته شده اقساط یعنی چی میشه یک دوره موند ودوره دوم رو دوسه قسطه بدیم که با امادگی کاملتری اونجارو ترک کنیم چون مسافت طونالی هست

  پاسخ
 12. ابراهیم
  ابراهیم گفته:

  باسلام وتشکر ازمجموعه خوبتون چرا منشی ها درست با تماس گیرنده ها صحیت نمیکنن وجواب سوالاتشون نمیدن حتی گفتیم وصل کنید پرستاری یا مشاوره گفتن نیستن چرا اخه مگه هدف جذب بیمار نیست و رضایت مندی

  پاسخ
 13. ابراهیم
  ابراهیم گفته:

  باسلام خدمت مسول محتذم پیج توی نظرات نوشته شده همکاری میکنید واسه هزینه خواستم بگم من بخوام دو دوره بمونم تا سلامتیم بیشتر بدست بیارم چون راه خیلی دوری هستم ونمیتونم ماهی یکی دوبار برگردم اونجا ویزیت بشم ویقینا تا روز قبل ترخیص تصویه میکنم مشکلی نداره؟ البته هزینه دوره اول رو کامل میدم وافراد مجموعه ازلحاظ اخلاقی ورفتاری کاملا شناخت دارن روی بنده که چقدر ارام وبی دردسر بودم توی دوره های قبل ممنون میشم پاسخ بنده زو بدید

  پاسخ
 14. حمید
  حمید گفته:

  سلام من چند تا سوال دارم؟
  ۱_ آیا شهری که ۵ سال یا ۱۰ سال یا ۲۰ سال بمباران شده و تخریب شده را ۴۵ روزه میشه ساخت ؟
  ۲_وقتی سیستم فیزیولژی و بیوشیمی جسم انسان (مخدرهای دردونی جسم انسان مثل دینرفین و اندرفین و…) که بر اثر مصرف مواد مخدر بیرونی در چندین سال از کار افتاده ۴۵ روزه بر میگرده؟
  ۳_آیا شما علم اعتیاد ( لایسنس license ) معتبر دارید ؟
  ۴_ آیا مهندسی اعتیاد را میشناسید؟
  ۵_ آیا میدونید مثلث اعتیاد که یک ضلع اشباع یک ضلع سازگاری و یک ضلع اون تغذیه است ؟
  ۶_ آیا میدونید تریاک با بیش از ۲۵ نوع آلکالوئید یک گیاه با عمر بیش از هزاران سال است که در پزشکی مورد استفاده قرار میگیره و اگر نبود انسان ها از درد جان میدادند؟ آلکالوئید هایی مثل مرفین ، کدئین ، نارسئین ، نارکتین ، پاپاورین و…
  ۷_آیا میدونید اسم تجاری هرویئن دی استیل مرفین ؟
  ۸_آیا میدونید آنفتامین یا همان شیشه نه محرک ونه مخدره بلکه مخرب؟
  ۹_آیا میدونید این جسم انسان که از 37/2 تریلیون سلول تشکیل شده که هر سلول 3میلیارد جزء داره هر بیست و یک روز سلولها میمیرند و سلول تازه متولد میشه؟
  و آیا میدونید که اعتیاد یک بیماری هست و بیماری قابل درمان و شخص مصرف کننده باید درمان بشه نه ترکش بدید؟
  گر مرد رهی میان خون باید رفت
  وسلام

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   با سلام و احترام.متخصصینی که در این مرکز فعالیت میکنند بیش از 40 سال از عمرشان را در راه علم و تجربه سپری کرده اند و تمامی سولات شما را تحقیق و اموخته اند ، هر بیمار یک دوره سم زدایی و درمان خاص خودش را دارد یک بیمار ممکن است 40 روزه درمان شود یک بیمار 5 ماهه و درمان روحی همان شخص شاید بیش از 2 سال طول بکشد پس یک دوره درمانی به هر کسی که مراجعه میکند تعمیم داده نمیشود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 - (15 امتیاز)